Arama engelleme z2

Xperia z2 arama engelleyemiyorum

Sony Xperia Z2 Cihaz değiştir. Menu En çok okunan kılavuzlar Keşfedin Kişiselleştirme ve bağlantı Temel ayarlar Sorun giderme Özellikler Sony Xperia Z2 deneyin Kişiselleştirme ve bağlantı Arama engellemelerini etkinleştirin veya devre dışı bırakın Değişik türlerdeki aramaları, örneğin yurt dışında bulunuyorken gelen çağrıları kabul etmek istemiyorsanız, engelleyebilirsiniz. Aklınızda bulunsun… Lütfen talimatları görmek için kırmızı renkli sözcükleri seçin. Çağrı ayarları 'na basın.


  • lg telefon cihaz takip.
  • whatsapp ile sohbet seçeneğini başlatıyor.
  • Sony xperia z2 numara engelleme nadıl yapılıyor?.
  • Sony Z2 Kişi engelleme vamı? » Sayfa 1 - 1!
  • Kişiselleştirme ve bağlantı.
  • En İyi Erkek Görüşü.
  • Sony Xperia Z2 - Arama engellemelerini etkinleştirin veya;

Arama engelleme 'ye basın. Engelleme türü seçin Aşağıdaki engelleme türlerinden birine basın:. Çağrı geçmişini açın ve engellemek istediğiniz numarayı seçin. Rehberden engellemek istediğiniz kişiyi seçin ve kalem simgesine dokunarak detaylar ekranını açın. Engellemek istediğiniz kişiyi bulun ve üzerine uzun süre dokunun.

Xperia z2 arama engelleyemiyorum - MaxiCep

Engellenen kişilerin listesini görmek ve yönetmek için telefon ekranın sağ üst köşesindeki üç nokta simgesine dokunun. Engelli numaralar seçeneğinden engellediğiniz kişileri görebilir, engellerini kaldırabilirsiniz. Sony Telefonlarda Numara Engelleme Xperia Z2, Xperia Z3, Xperia Z3 Compact Sony telefonlarda doğrudan numra engelleme seçeneği bulunmamaktadır, bunun yerine engellemek istediğiniz kişileri sesli mesaja yönlendirebilirsiniz.

Sorun giderme

Rehberden engellemek istediğiniz kişiyi bulun sağ üst taraftaki kalem simgesine dokunun. FDN, tüm şebeke operatörleri tarafından desteklenmez. SIM kartınızın veya şebeke servisinizin bu özelliği destekleyip desteklemediğini doğrulamak için şebeke operatörünüzle görüşün. İlk kez arama bir arama engelleme ayarlayacaksanız, arama engelleme fonksiyonunu aktifleştirmek için bir parola girmeniz gerekir.

Arama engelleme ayarlarını daha sonra düzenlemek istediğinizde aynı parolayı kullanmalısınız. Destek işleminizi takip edin, cihazınızın durumunu kontrol edin, onarım isteyin veya cihazınızı geri dönüştürün. Web sitemizi geliştirmemize yardım edin. Ziyaretinizi değerlendirmek için birkaç kısa soruyu yanıtlayın. Ankete başlayın Hayır teşekkürler.

Android Telefonlarda Numara Engelleme

Sony Ericsson txt pro. Car Quick Charger AN Manyetik Şarj Ünitesi DK Bluetooth® Müzik Alıcısı BM Medya Hoparlörü Standı MS Clip-on Bluetooth® Handsfree VH Outdoor Wireless Speaker MS Kullanım kılavuzu Başlarken Bu Kullanım kılavuzu hakkında. Cihazınızı ilk kez başlatma. Cihaz güvenliği Cihazınızın korumalı olduğundan emin olun. Cihazınızın kilidini otomatik olarak açma. Cihazınızın kimlik numarasını bulma.

Kayıp bir cihazı bulma. Temel konuları öğrenme Dokunmatik ekranı kullanma. Ekranı kilitleme ve ekranın kilidini açma.

Xperia™ Z2

Arka plan ve temalar. Pil ve bakım Cihazınızı şarj etme. Pil ve güç yönetimi. İçerikleri yedekleme ve geri yükleme. Başka kaynaklardan uygulamalar indirme. İnternet ve ağlar Web'de tarama yapma. İnternet ve MMS ayarları. Mobil veri bağlantınızı paylaşma. Veri kullanımını kontrol etme.

Sitemize Hoş Geldiniz

Sanal özel ağlar VPN'ler. Temel ayarlar Ayarlara erişim.

Rahatsız etme modu ayarları. Metin yazma Ekran klavyesi.