Iphone orjinal yazılım yükleme

Yedekleme oluşturun İhtiyacınız olması halinde önemli bilgilerinizin bir kopyasına sahip olabilmeniz için iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı yedekleyin.

Aygıtınızı nasıl yedekleyeceğinizi öğrenin. Yazılımınızı iOS'in en son sürümüne güncelleyin.

iPhone Temiz Bir Yazılım Yükleme İşlemi | iPhone'unuza Özel

Apple Watch mu kullanıyorsunuz? Yardıma mı ihtiyacınız var?


  1. iPhone Temiz Bir Yazılım Yükleme İşlemi.
  2. iOS beta yazılımını yükleme veya kaldırma.
  3. whatsapp mesajları takip etme ücretsiz.
  4. facebook sifre kirma programsiz?
  5. facebook profil takip edenler?
  6. Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme.

Aygıtınızın uyumlu olup olmadığına bakın. Bunun için Şimdi Yedekle'yi tıklamanız yeterlidir.

iOS 11 | Manüel Yazılım Güncellemesi İndir | IPSW

Yedeklemenizi arşivleyin veya kopyalayın: Mac kullanıyorsanız oluşturduğunuz yedeklemeyi Kontrol tuşuna basarak tıklayın ve Arşivle'yi seçin. Windows kullanıyorsanız yedeklemenizi bulun, kopyalayın ve bu kopyayı başka bir konuma kaydedin.

İphone 7 Yazılım yükleme

Artık iOS beta sürümünü yükleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bölümlere bakın. Yeni iOS güncellemesi olduğunu bildiren bir uyarı gördüğünüzde güncelleme yapma Bu uyarı, aygıtınızdaki iOS beta sürümünün süresinin dolduğu ve güncelleme yapmanız gerektiği anlamına gelir.

İndir - iOS 10.0 - 10.3.3

Aygıtınızı bilgisayarınıza bağlayın ve şu yönergeleri izleyerek  aygıtınızı kurtarma moduna alın: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi Kıs düğmesine basıp hemen bırakın.

Apple Footer

Ardından, kurtarma modu ekranını görene kadar Yan düğmeyi basılı tutun. Apple logosunu gördüğünüzde düğmeleri bırakmayın.

iPhone, iPad ve iPod Touch ipsw yükleme:

Apple yazılım güncellemelerinin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web sitesine gidin: Bu güncelleme, Sağlık verilerinin bazı kullanıcılar tarafından görüntülenememesine neden olan bir sorun da dahil olmak üzere sorun gidermeler içerir. Bu güncellemenin güvenlik içeriğiyle ilgili bilgi için lütfen şu web sitesine gidin:. Bazı özellikler bazı cihazlarda, ülkelerde veya bölgelerde kullanılamayabilir.