Samsung galaxy s6 mini arama kaydı gözükmüyor


 1. iphone görüşme esnasında kayıt.
 2. iphonelarda konum bulma.
 3. samsung kvk cihaz takibi.
 4. dernek üye takip programı full!
 5. iphone görüşme ses kayıt programı.

Ücretsiz bir şekilde yaptılar fakat bir yeri yapıp diğer yeri bozmuşlar bu seferde geri tuşunun olduğu bölüm tam oturmamış. Samsung Galaxy S6 cep telefonumun ekranında büyük bir bölümünde karartı var.


 1. note 8 google arama gecmisi silme;
 2. vodafone konum takip!
 3. facebook takip listesi kapatma.

Garantiye servise götürdüm ama ekran yanmış ve 3. Parti uygulamalar kullanmaktan olmuş dediler. Samsung müşteri hizmetlerini aradım h….

Ekranın üst kısmına bastırınca giden ve sonra tekrar geri gelen bir çizgi. Araştırdım bu modellerde kronik sor….

Kişilerinize numara ekleme

Garanti kapsamında olan Edge marka telefonumu garanti kapsamında ekranda oluşan pembe çizgiden dolayı ekranı değiştirildi. Gizlilik Politikası Hizmet Şartları. Çağrı geçmişini görüntüleme ve silme Yaptığınız, cevapladığınız veya cevap veremediğiniz tüm çağrıların listesini görebilir, isterseniz listedeki çağrıları silebilirsiniz.


 • Samsung Telefonumda Arama Kaydı Görünmüyor! - Şikayetvar?
 • i - Son Arayan-Aranan Gözükmüyor ! » Sayfa 1 - 1?
 • Çağrı geçmişini görüntüleme ve silme.
 • Bu adımların bazıları yalnızca Android 6. Android sürümünüzü nasıl kontrol edeceğinizi öğrenin. Çağrı geçmişini görüntüleme Telefon uygulamasını açın. Listenizdeki her çağrının yanında, aşağıdaki simgelerden birini veya birkaçını görürsünüz: Cevapsız çağrılar kırmızı Cevapladığınız çağrılar mavi Giden çağrılar yeşil Çağrı ayrıntılarını görüntüleme Çağrı geçmişinizdeki bir çağrıyla ilgili daha fazla bilgi edinmek için çağrıya   Çağrı ayrıntıları 'na dokunun.

  Gerçek Mesajı Gönderen mcalperen Arkadaşlar telefonum var.

  Cevapsız Arama Bildirimi Arama Kaydı 1 Yazıyor Sorunu Çözüm

  Acil yardım cevapsız aramalar görünmüyor format veya başka yolu denemeden önce;işlem kaydından ayarlara girip kayıt saklama süresine baktığında en az 1 günün seçili olması lazım. Acil yardım cevapsız aramalar görünmüyor bu benimde başıma geldi tek çaren format atman başka çaresi yok. Acil yardım cevapsız aramalar görünmüyor Format yada yeni version yükletmen lazım. Acil yardım cevapsız aramalar görünmüyor arkadaslar bndede aynı sorundan oluşuverdi.