Android görüşme ses kayıt

ACR web sitenize otomatik yükleme yapabilir.

Android: Görüşme Kaydı Nasıl Yapılır

Web sitesini ziyaret edin. ACR'nin gelismis ozelliklerine ulasin. Otomatik çağrı kaydedici, en iyi çağrı kaydedici, telefon kayıt cihazı. Kolay Ses Kayıt Cihazı. Kolay Ses Kayıt Cihazı eğlenceli ve kullanımı kolay bir ses kaydedicisidir.

görüşme kaydedici

Otomatic Arama Kaydedici, Çağrı kaydedici S9. Telefon aramalarını kaydetmenin en iyi yolu. Kullanıcı aktivitesi günlüğe kaydedilir ve saklanır log dosyaları , bunlar konuşmaların ses kayıdını, telefon kamerası ile çekilen fotoğrafları ve günlük dosyalarını da içeriyor. Bu dosyaları internette çevrim içi olduğunuzda veya yerel olarak telefondan da izleyebilirsiniz. Dikkat edin ki, Kidlogger Pro programi uygulama listesinden tesadüfen kaldırılabilir, çünkü oradadır, ancak farklı bir ismi vardır.

Android telefonların kısıtlama sistemi yüzünden donanım ve yazılım kısıtlaması , program ses kayıtlarını mikrofondan gerçekleştiriyor.

To hear 3gp files, you need to download them from Voice records analytics. To play them on windows computer, download K-Lite codeck pack from here.

Android uyumlu Kidlogger için sorun giderme. Kidlogger PRO programının casus özelliklerinin kullanım avantajları: Kidlogger PRO varsayılan olarak programların ana listesinde gözükmemektedir.


  1. casus belli plural.
  2. Automatic Call Recorder.
  3. Telefon görüşmesi kaydeden 5 uygulama?
  4. Arama kayıdı:!
  5. Android Cihazlarda Telefon Konuşmaları Nasıl Kaydedilir?.
  6. Yenilikler.

Malesef çalışan program listesinden gizlenilmesi mümkün değil, çünkü sistem çalıştırılan bütün uygulamaları görmektedir, ama kullanıcı için mümkün oldukça görünmez hale gelmesi için çaba sarfetmekteyiz. Takip ettiğiniz insanın telefonundan gelen ve giden bütün aramaları dinleyebilirsiniz.

Program, telefonla çekilen fotografları takip eder, onları sunucuya yüklendikten sonra izleyebilirsiniz. Program, popüler messenger'lerde yapılan yazışmaları kaydeder:


  • .
  • telefondan konum bulma programi!
  • facebook hacking software indir.
  • telefon görüşmesi kaydetme apple.