Iphone X yazılım güncelleme parolası

Ardından iPhone, iPad veya iPod touch'ınız için servis ayarlamaya ilişkin adımları izleyin.

Gelişmiş Face ID teknolojisi hakkında

Öncelikle aygıtınızı nasıl sileceğinizi seçin Parolanızı unutmadan önce yedekleme oluşturmadıysanız aygıtınızın verilerini kurtarmanın yolu yoktur. Parolanızı kaldırabilmek için aygıtınızı nasıl sileceğinizi seçin: Parolanızı kaldırmak için aygıtınızı iTunes ile silme Aygıtınızı iTunes ile eşzamanladıysanız geri yükleyebilirsiniz.

Çare: iPhone'unuzdaki Her Şeyi Silmek

Aygıtınızı, eşzamanlama yaptığınız bilgisayara bağlayın. Parola istenirse eşzamanlama yaptığınız başka bir bilgisayarı deneyin veya kurtarma modunu kullanın.


 • iphone 8 takip etme.
 • iOS 11'e güncelleme - Apple Destek.
 • iphone 6s casus;
 • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda parola kullanma.
 • !
 • facebook takip et ne demek?
 • download keyloger untuk android.

Eşzamanlama yapılıp yedekleme oluşturulmazsa ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Eşzamanlama ve yedekleme tamamlandıktan sonra  [Aygıtıma] Geri Yükle 'yi tıklayın. Yedeklemelerin tarihine ve boyutuna bakarak en uygun olanı seçin. Parolanızı kaldırmak için aygıtınızı kurtarma modu ile silme iTunes'la hiç eşzamanlama yapmadıysanız aygıtınızı geri yüklemek için kurtarma modunu kullanmanız gerekir. Bilgisayarınız yoksa bir arkadaşınızdan ödünç alın veya bir Apple Store'a ya da Apple Yetkili Servis Sağlayıcısı'na gidin.

Aygıtınız bağlıyken yeniden başlatmak için zorlayın: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın.

iPhone Parolasını Unutanlar Ne Yapmalı

Sesi Kıs düğmesine basıp hemen bırakın. Ardından, kurtarma modu ekranını görene kadar Yan düğmeyi basılı tutun. Yan düğmeyi ve Sesi Kıs düğmesini aynı anda basılı tutun. Kurtarma modu ekranını görene kadar düğmeleri basılı tutmaya devam edin. Parola gereksinimleri ve Apple Kimliğinizi güvende tutma hakkında daha fazla bilgi edinin.

www.medyalitim.com.tr | Bad gateway

Apple Kimliğinizin parolasını değiştirme Apple Kimliğinizin parolasını değiştirmek için aşağıdaki adımları takip edin. Parolanızı değiştirmek istiyorsanız Apple Kimliğinizin parolasını biliyorsanız ve değiştirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin.


 1. iPhone Parolasını Unutanlar Ne Yapmalı - CHIP Online?
 2. iphone 6 dinleme cihazi.
 3. Yazılımınızı iOS 11'e güncelleyin.
 4. Güvenlik önlemleri;
 5. Mac'inizde Apple Kimliği hesap sayfanıza giriş yapın. Güvenlik bölümünde, Parolayı Değiştir'i tıklayın. Mevcut parolanızı girin, ardından yeni parolayı girin ve onaylayın. Apple özelliklerine ve hizmetlerine erişmek için yeni Apple Kimliği parolanızla giriş yapın.

  Geçerli parolanızı veya aygıt parolanızı girin ve ardından yeni bir parola girip yeni parolayı onaylayın. Değiştir'e veya Parolayı Değiştir'e dokunun.

  Parolanızı unuttuysanız Apple Kimliğinizin parolasını anımsamıyorsanız sıfırlamak için bu adımları takip edin.