Facebook arama gecmisi silme mobil

Facebook arama geçmişini silme! Facebook geçmişi nasıl silinir?

Daha sonra sağ tarafta bulunan ok işaretine tıklayarak açılan menülerden 'Hareketler Dökümü' sayfasına gitmeniz gerekmektedir. Açılan sayfa üzerinden ise 'Daha fazla' seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. İlgili kısımdan "Arama geçmişi" kısmını işaretliyoruz. Son olarak ise sağ kısımda bulunan " Arama kayıtlarını sil " seçeneğini işaretliyoruz.

Facebook Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Bu işlemlerin ardından Facebook arama geçmişi silme işlemlerini tamamlıyoruz. Arama geçmişini silmenin yanı sıra yine aynı sekmeler üzerinden izlediğiniz videoları, takip ettiğiniz kişilerin ayarlarını, katıldığınız gruplardaki etkinlikleri, kaydedilenleri veya beğendiğiniz tüm gönderileri de görebilirsiniz. Ancak merak etmeyin, isterseniz belli kısımlarını ya da tüm arama geçmişini silebilirsiniz.

Facebook'un hakkımızda bildikleri ve paylaştıkları hakkında yakın zamanda bir çok şey öğrendik, ancak sürekli değişen gizlilik ayarları ve politikaları yüzünden hangi işlem için nereyi ziyaret etmek gerektiğini bulmak zor olabiliyor. Arama geçmişinizi silmek de bu gizlilik ayarlarından biri.

Facebook Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Eğer Facebook'u bir tarayıcıdan ziyaret ederseniz, arama geçmişinizi şu şekilde temizleyebilirsiniz:. Eğer Facebook mobil uygulamasından arama geçmişinizi silmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin:.


  • dernek üye aidat takip programı indir.
  • spy software android erkennen.
  • gps takip apk.
  • arama ses kaydetme.

Pek çok Facebook kullanıcısının bildiği ya da fark ettiği üzre Facebook , yaptığımız aramaları, gelecek aramalarımızı daha kolay hale getirmek için kayıt altına alıyor. Facebook tarafından kullanıcıların yeni gönderileri keşfetmesini sağlamak üzere geliştirilmiş olan Keşfet Akışı sonunda resmi çıkışını gerçekleştiriyor. Özellikle bir arama nedeniyle karşımıza çıkan bir kişiyi, gelecekteki aramalarımızda görmek, pek de iyi olmuyor.


  • kütüphane takip programı 2.0.
  • facebook ta en cok takip edilen sayfalar;
  • facebookta takip kapatma!
  • Arama Geçmişi silinmiyor!
  • arama geçmişi görüntüleme telefon.
  • Facebook Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Facebook arama geçmişini silmek için ilk olarak aşağıdaki bağlantıdan Facebook ana sayfasına gidiyoruz. Facebook ana sayfası için tıklayın.

Facebook Arama Geçmişi Görüntüleme ve Silme

Eğer her şeyi tam olarak yaptıysanız arama kayıtlarınız silinmiş demektir. Yeni teknoloji ve girişimleri başarılı şekilde takip eden Caner, yeni nesil mobil teknolojilere ve Android'e karşı beslediği ilgiyle birlikte, deneyimlerini sizlerle paylaşıyor. Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.