Samsung servis takip ankara

Hangi konuda yardıma ihtiyacınız var?

Bulunduğunuz şehri, kasabayı girin Sonuç yoksa, lütfen arama mesafesini yarıçapını artırın 20 km, 50 km vb. Search Bir konum arayın Search.

CİHAZ TAKİP

Aradığınız yeri bulamıyor musunuz? Lütfen 77 11 numaralı telefondan bize ulaşın.

Canlı Destek Haftanın her günü Bize E-Posta İle Ulaşın Genel konular ve teknik konularla ilgili taleplerinizi 24 saat içinde yanıtlayacağız. Çağrı 77 11 Samsung Çağrı Merkezi haftanın her günü Hemen yardım almak mı istiyorsunuz? Model numaramı nasıl bulabilirim? Tür Click to Expand.

Telpa Teknik Servis

Lojistik HUB Lojistik servis hizmetlerinin kurulması ve yönetilmesi için gerekli kaynağa sahibiz. Müşteri Hizmetleri İşinizin başarılı ve kolay olması için sizlere çözümler yaratıyoruz. Cihaz Gönderimi Onarım öncesi cihazınızı bildirin. Cihaz Takip Güncel servis onarım bilgileri.

0 312 496 02 02

Yasal Konular Yasal konular hakkında bilgilendirme. Müşteri Memnuniyet Yönetimi Müşteri memnuniyeti ve şikayet yönetimi takibi.


  1. teleservice: Cihaz Takip?
  2. vodafone arama geçmişi görme.
  3. casus telefon deneme sürümü.
  4. iphone 6s Plus telefon dinleme.

Adres Değişikliği Adres değişikliği için bilgilendirme. Hizmet Verdiğimiz Markalar Yetkili servis hizmeti vergiğimiz markalar. Kayıt Dışı Kayıp, kayıt dışı ve kaçak cihazlar hakkında bilgilendirme.

Yolcu beraberinde getirilen apple cihaz servis hizmet formu için tıklayınız. Yetkili teknik servisimizde bulunan arızalı ürününüzün durumunu öğrenmek için lütfen Servis Takip Numarası veya telefonunuzun IMEI numarasını girerek Gönder tuşuna basınız. Lütfen belirtilen alanları boş bırakmayınız. Nasıl yapılacağını görmek için tıklayınız.