Samsung tablet ebeveyn kilidi

Baby Rattle Toy - Child Lock. Ücretsiz Rattle Oyuncak sakin ya da bebeğinizin eğlendirmek için. Çocuk Kilidi ve Reklamlar Free ile birlikte geliyor. Çocuklarınızı zararlı içerikten koruyun ve güvenli yerde olduklarından emin olun.

Android Cihazlarda Çocuk Güvenliği Uygulamaları | ONLINEANNE

Screen Time Parental Control. En iyi ücretsiz ebeveyn kontrolü uygulaması yönetmek ve çocuk cihazlarını izlemek için. Kid's Shell güvenli çocuk modu. Çocuk Shell - çocuklar için güvenli telefon modu. Touch Lock - Touch Block. Bir zamanlayıcı koyarak çocuğunuzun cihazı ne kadar süre kullanacağına da karar verebilmeniz mümkün. Ayrıca çocuklara özel bir uygulama mağazası ile çocuklar için güvenli uygulamalar sağlanabilecek.

Android ebeveyn kontrolü ayarlama

Sunulan uygulamalar ücretsiz olabildiği gibi, ücretli uygulamaların da mağazada yer alması bekleniyor. Neyse ki çocuklar ücretli uygulamaları kendi başlarına satın alamayacak , zira sizden bir PIN girmeniz istenecek. Kids Store olarak adlandırılması beklenen bu uygulama mağazasına ilişkin ekran görüntülerinin doğruluğu tartışılır.


 • iphone 8 yasal takip.
 • Google Play'de ebeveyn denetimlerini ayarlama - Google Play Yardım.
 • Google Play Ebeveyn Kilidi Rehberi - Technopat.

Ancak Çocuk Modu özelliğinin nasıl kullanıldığını gördüğümüzde çocuklara özel uygulama mağazası fikri de mantıksız gelmiyor değil. Siz çocuğunuzun akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi kullanmasına izin veriyor musunuz?

Bölüm 2: Samsung'un en fazla 3 Ebeveyn Kontrolü Uygulamaları

PIN kodunuzu sıfırlamak için Play Store uygulamanızın ayarlarını temizlemeniz gerekir. Bu adımları uygulamadan önce mevcut tüm ayarlarınızı bir yere not etmeyi unutmayın.

Samsung galaxy tab 3 şifre kaldırma

Böylece onları tekrar kullanabilirsiniz. Uygulamalar ve oyunlar için ebeveyn denetimlerini ayarladıysanız ve uygulamalarınızdan biri güncellenmiyorsa bu durum, uygulamanın yeni sürümünün cihazınızdaki sürümden daha yüksek bir derecelendirmeye sahip olmasından kaynaklanabilir.


 1. google play store arama gecmisi silme.
 2. Android tabletlerde ebeveyn denetimi.
 3. iphone 6s Plus safari geçmişi görme.
 4. uzaktan kamera takip sistemi.
 5. Uygulamanın yeni sürümünün derecelendirmesi ebeveyn denetimlerinizin izin verdiğinden daha yüksekse uygulamayı güncellemeniz istenmez. Uygulamanın güncellenmesini sağlamak için ebeveyn denetimleri ayarlarınızı daha yüksek bir derecelendirmeye izin verecek şekilde değiştirmeniz gerekir.

  Uygulamanın güncellenmesi için ebeveyn denetimlerini kapatabilir, güncellemeden sonra tekrar açabilirsiniz. Google Play'de uygulamaları nasıl indireceğinizi ve dijital içerikleri kullanabileceğinizi öğrenin! Google Play'de ebeveyn denetimlerini ayarlama Ebeveyn denetimlerini açtığınızda, yetkişkinlik düzeyine göre Google Play'den indirilebilecek veya satın alınabilecek içeriği kısıtlayabilirsiniz.

  Google Play'de ebeveyn denetimlerini ayarlama

  Ebeveyn denetimlerini ayarlama 13 yaşında veya ülkenizde geçerli olan yaş sınırında ya da daha büyük olan aile üyeleri için Google Play ebeveyn denetimlerinin işleyiş şekli Ebeveyn denetimleri, sadece bu denetimleri uyguladığınız Android cihazı için geçerlidir. Ebeveyn denetimlerini başka bir cihaza eklemek için aşağıdaki adımları o cihazda da uygulayın. Bir cihazda birden fazla kullanıcınız varsa her kişi için farklı ebeveyn denetimleri ayarlayabilirsiniz.

  Ebeveyn denetimlerini ayarlayan kişi, ebeveyn denetimlerini kaldırmak veya değiştirmek için girilmesi gereken bir PIN oluşturacaktır. Ebeveyn denetimlerini ayarlama Ebeveyn denetimlerini etkinleştirmek istediğiniz cihazda Play Store uygulamasını açın.


  1. Samsung Ebeveyn Denetimleri Tam Kılavuzu?
  2. Google Play Ebeveyn Kontrolü Ayarları Nasıl Yapılır?.
  3. Samsung Ebeveyn Denetimleri Tam Kılavuzu;
  4. android casus takip.
  5. gps takip kolye.
  6. Android Cihazlarda Çocuk Güvenliği Uygulamaları!
  7. Sol üst köşedeki Menü Ayarlar Ebeveyn denetimleri 'ne dokunun. Bu sayede, PIN'i bilmeyen kişilerin ebeveyn denetimi ayarlarınızı değiştirmesini önlemiş olursunuz. Ebeveyn denetimlerini çocuğunuzun cihazında ayarlıyorsanız onun bilmediği bir PIN seçin.

   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

   Filtrelemek istediğiniz içerik türüne dokunun. Erişimi nasıl filtreleyeceğinizi veya kısıtlayacağınızı seçin. Google Play ebeveyn denetimlerinin işleyiş şekli Ebeveyn denetimleri, çocuğunuzun Google Hesabında oturum açtığı Android cihazlarda çalışır.