Kuaför müşteri takip programı ücretsiz

Stoklarınızı durumunu rahatça kontrol edebilirsiniz.

Programın modülleri ve özellikleri aşağıda ayrıntılı olarak tanıtılmıştır ;   Müşteri Sadakat Kartı: Manyetik kart okuyuculu sistem sayesinde müşterilerinize markanızın logosu bulunan üyelik kartları verebilir, müşterilerinize kazandıracağınız puanlarla firmanıza olan sadakatlerini arttırabilirsiniz. Puan Kazanma ve Harcama ; Müşterilerinize aldığı hizmetler veya ürünler karşılığında puan kazandırabilir, bu puanları ileride yapacağı alışverişlerde veya aldığı hizmetlerde kullanmasına imkan tanıyarak müşteri memnuniyetinizi arttırabilirsiniz.

Hizmet ve Ürün Satışı Adisyon: Tanımlayacağınız hizmet ve ürünlerinizin müşteriye satışını gerçekleştirebilir, ayrı ayrı hesaplara nakit ve kredi kartı ödemeleri ödeme alabilir ve kalan borcu istediğiniz gibi taksitlendirebilirsiniz. İstediğiniz tarih aralığında personelinizin hangi hizmeti veya ürünü verdiğini, firmanıza ne kadar kazandırdığını görebilir ve primini rahatça hesaplayabilirsiniz.

MÜŞTERİ TAKİP KATEGORİSİNDEKİ PROGRAM ve DOSYALAR

İstediğiniz tarih aralığında müşterinize yapılan satışların listesini alabilir, dilerseniz müşterinize hangi personelinizin hangi hizmet veya ürünü sattığını detaylarıyla görebilirsiniz. Hizmet ve Ürün Satış Raporu: Yapılan hizmet ve ürün satışları üzerinden gelişmiş raporlar alabilir, istediğiniz tarih aralığında hangi hizmet veya ürününüzden hangi personelinizin ne kadar satış yaptığını görebilirsiniz. Ürün Stok Yönetimi Barkodlu: Firmanızda kullandığınız ve satışını gerçekleştirdiniz ürünlerinizi barkod sistemi sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde tanımlayabilir, stok girişlerini yapabilirsiniz.

Ürün aldığınız firmaların cari hareketlerini takip edebilir, stok girişleri ve iade edilen ürünlerinizin çıkışını yapabilirsiniz. Randevu ekranında personelinize göre müşterilerinize randevu verebilir ve bu randevular üzerinde sürükle bırak yöntemiyle değişiklikler yapabilirsiniz.

ixirlife - Kuaför Müşteri Takip Programı indir - Kuaför Müşteri Takip Programı - www.medyalitim.com.tr

Randevusu gelen müşterilerinize SMS gönderebilirsiniz. Herhangi bir güne ait randevuları Excel? Müşterilerinizin boya değerlerini girebilir, bu verileri işlem tarihine göre sıralayabilir ve raporunu alabilirsiniz. Müşterilerinizin cilt tipi ve cilt özelliklerini girebilir, yapılan cilt bakımı uygulamalarını kaydedebilirsiniz.

Hursoft Kuaför Müşteri Takip Programı

Müşteri kartında detaylı kişisel bilgilerin yanı sıra müşterinin satın aldığı paket programları, müşteriye yapılan satışları, randevuları, taksitleri, müşteriye ait fotoğrafları, müşterinin arama kayıtlarını görebilirsiniz. Görevler ekranıyla yeni görevler ekleyip size anımsatmasını sağlayabilirsiniz. Müşteri hareketlerini borç-alacak şeklinde programa kaydederek borçlu Oto Teknik Servis ve Müşteri Takip 1.


  • ücretsiz casus yazılım;
  • whatsapp kisi izleme.
  • Hursoft Kuaför Müşteri Takip Programı indir - Kuaför salonu yazılımı - www.medyalitim.com.tr.

Randevularla iş ve müşteri takibi yapan firmaların randevularının ve iş görüşmlerinin takibi amacıyla hazırlanmış özel bir programdır. Kişilere göre randevu ve işler planlabilmekte ve bu işleri aylık bir t Program kullanımı ve tasarımı kullanı Toplu SMS Modülü ile müşterilerinize ka İçerisinde müşteri hesap takip modülü, stok hareketleri, kasa hareketleri, ödeme günü geçenlerin takibi firmanın Makrocell Müşteri Bilgi Bankası 1.

Müşteri bilgi bankası ile kurumsal ve bireysel müşteri takibi, toplu sms, eposta gönderme, etiket baskı işleriniz için idealdir. Kurumsal ve Bireysel müşteri kayıtlarını ayrı ay Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.