Iphone yazılım güncelleme için hazırlanıyor

İlk aşamada telefonu şarja takıp bir beklemeye devam edin. Eğer telefonunuz uzunca bir süre bu ekranda kalıyorsa yani ilerleme yok donma varsa bu kez ilk deneyeceğiniz çözüm telefonu yeniden başlatmak olacaktır. Yeniden başlatma sırasında telefon güncellemelere yeniden devam edecektir.

Yine donma sorunu yaşanırsa şimdi diğer aşamalara geçelim. Çünkü bu aşamada telefon yükleme ekranını geçemediği için telefon büyük olasılıkla açılmayacaktır.

iOS 8 yarım saatten bu yana Güncelleme Hazırlanıyor diyor iPhone 5s - Teknoseyir

Şimdi bir sonraki aşamaya geçmek gerekiyor. Bu noktada yapılacak ilk işlem cihazı yeniden başlatmaya zorlamak olacak. Bunun için yapmanız gereken işlemler ise şöyle;. Zorlu yeniden başlatma işlemi akıllı telefonların ön belleklerini temizleyerek işlemleri başa almasını sağlayacaktır. Telefonda herhangi bir dosyanız bu işlem ile silinmez.

İlgili sorular

Sadece bir nevi telefon kendi kendine kurtarma yapmış oluyor. Bunu bilgisayarlarda yer alan kurtarma mod türlerine benzetebiliriz. Yaşanan donma sorunundan sonra bu yöntemleri yapmanız durumunda büyük bir olasılıkla sorun çözülecektir. Fakat bu işlemleri yapmanıza rağmen hala aynı sıkıntıyı yaşıyorsanız bir sonraki adımla devam edelim. Yukarıda bahsettiğimiz yöntemlerden sonra bile cihaz açılmıyorsa güncelleme sırasında oluşan bir hata nedeniyle akıllı telefonların sisteminde arızalar meydana gelmiş demek oluyor.

iphone ekran itunes yazısında takılı kalırsa

Yani diğer bir söylemle işletim sisteminin kararlı yapısı güncellemeye geçişte başarılı olunamadığı için bozulmalara uğramış oluyor. Bu gibi bir durumla karşılaştığınız zaman ise yine yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Fakat bu kez bir bilgisayar kullanmanız gerekecek. Bir bilgisayar bulduktan sonra yapmanız gereken işlemler şöyle;.

Daha fazla yardım alın

Benim telefonum update olmuyor, kullandığım bir uygulama ios 10 istiyor ama benim telefon 9 da kaldı, 4s kullanıyorum ve iphone 5 falan alacak paramda yok şimdilik nasıl yapabilirim? Maalesef o uygulamayı gözden çıkartmanız veya telefonu yükseltmeniz gerekecek. Başka bir bilgisayarla yüklemeyi deneyin.


 1. iPhone çökerten hata için Apple güncelleme yayınladı | Ahval;
 2. iPhone Güncelleme Ekranında Donma Sorunu;
 3. iPhone, iPad veya iPod’unuzu güncellerken ya da geri yüklerken bir hata görürseniz.
 4. iOS kablosuz güncellemeleriyle ilgili yardım alın.

Düzelmezse şu konuda önerdiklerimizi de deneyin: Sesi Aç düğmesine basıp hemen bırakın. Sesi Kıs düğmesine basıp hemen bırakın. Ardından Yan düğmeyi, iTunes'a Bağlan ekranını görene kadar basılı tutun. Yan düğmeyi ve Sesi Kıs düğmesini aynı anda basılı tutun.


 • Güncelleme için yeterli alanın olmaması!
 • telefon görüşme kayıtları nereden alınır.
 • whatsappta silinen mesajları yükleme.
 • facebook hesabı hackleme yöntemleri!
 • Hem Ana Ekran hem de Üst veya Yan düğmeyi aynı anda basılı tutun. Geri Yükle veya Güncelle seçeneklerini gördüğünüzde Güncelle'yi seçin. İndirme işlemi 15 dakikadan fazla sürer ve aygıtınız iTunes'a Bağlan ekranından çıkarsa indirme işlemini bitene kadar bekleyip 3.

  iPhone, iPad veya iPod touch'ınızı güncelleyemiyor veya geri yükleyemiyorsanız

  Güncelleme veya Geri Yükleme tamamlandıktan sonra aygıtınızı ayarlayın. Daha fazla yardım alın Aygıtınızı kurtarma modunda güncelleyemiyor veya geri yükleyemiyorsanız ya da ilgili düğmeler bozuk olduğundan kurtarma modunu kullanamıyorsanız Apple Destek bölümüne ulaşın. Tue Dec 19


  • iphone geri yükleme için hazırlanıyor - iPhone Yardım (Soru-Cevap) - www.medyalitim.com.tr.
  • mspy telefon casus?
  • PlayStation Plus Ağustos 2017 oyunları;
  • iphone jailbreak yapmadan uygulama yükleme.
  • Teknoseyir gündemi;
  • whatsapp yazismalari bulunabilir mi.
  • periscope konum bulma!