Lg whatsapp sohbet silme

Menü görünene kadar mesaja dokunun ve basılı tutun.


  • Whatsapp sohbet mesajı nasıl temizlenir.
  • Benzer Makaleler;
  • imei den telefon takip etme;
  • kütüphane takip programı vb.net!

Menüyü kaydırın ve Sil 'e dokunun. Ekim'in sonunda duyurulan yeni işlev, dünya çapında Android, iPhone ve Windows Phone kullanıcılarına sunuluyor. İşlevi kullanırken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç nokta var.


  • tabletten geçmişi görme.
  • iphone 8 icin casus program!
  • WhatsApp'ın mesaj silme özelliği Türkiye'de kullanıma sunuldu.
  • samsung galaxy s8+ mini arama kaydı gözükmüyor!

İşlevin en önemli dezavantajı, hem sizin, hem de alıcının WhatsApp'ın son sürümünü kullanmasını gerektirmesi. Karşı taraf son sürümü kullanmıyorsa mesajı silemiyorsunuz. WhatsApp, silme işleminin başarılı olup olmadığını doğrulamadığını söylüyor. Bunun yanında çoğu kullanıcının telefonunu elinden düşürmediğini, yedi dakikanın mesajınızın görülmesi için yeterince uzun bir süre olduğunu aklınızda bulundurun.

Mesaj geçmişini silme veya kapatma

Herhangi bir mesajı sadece kendi telefonunuzdan silmek isterseniz, aynı adımları takip edin ancak Herkes için Sil yerine Benim için Sil 'e dokunun. Whatsapp, yedeklenen mesajları telefondaki Whatsapp klasörü altındaki databases klasöre kaydetmektedir. Bu dosyaları silmek için bir dosya yöneticisine ihtiyacınız vardır.

Hemen tüm akıllı telefonlarda bir Dosya Yöneticisi bulunmaktadır. Şimdi son olarak Whatsapp uygulamasının ön belleğini ve verilerini silerek telefondan kaldırma işlemini gerçekleştireceğiz.

Mesaj geçmişini silme veya kapatma - Bilgisayar - Hangouts Yardım

Gerekli izinleri verip telefon onayı yaptıktan sonra Whatsapp yedeklerinizi ve google drive yedeğinizi arayacaktır. Ancak whatsapp yedeği ve google drive yedeği olmadığı için bu bölümü atlayacak ve tüm mesajlarınız silinmiş bir şekilde sıfır bir Whatsapp açılacaktır.

Yani yedekten geri yükleme olmayacaktır. Yukarıda anlatmış olduğumuz şeylerin hepsini yapmanız durumunda eski whatsapp mesajlarınız tamamen silinmiş olacaktır ve kimse artık eski mesajlarınıza yani sohbetlerinize bir daha ulaşamayacaktır.

WhatsApp mesajları aslında silinmiyor!

Veriyi ve önbelleği temizlemeniz gerekmektedir. Böylece Whatsapp uygulaması tamamen telefonunuzdan silinecektir. Instagram Takipçi Silme Nasıl Yapılır? Kod Yazmayı Öğreten Uygulama: