Telefon görüşmelerini otomatik kaydetme iphone

iPhone’da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım?

Yine uygulama içerisinde isterseniz kayıt altına alınacak numaraları otomatik olarak seçebiliyor ya da tam tersi olarak kayıt altına almayı devre dışı bırakabiliyorsunuz. Uygulama tamamen ücretsiz ve son derece profesyonel bir hizmet veriyor. İnternette Full APK şeklinde hiç arama yapmanıza gerek yok.

App Store Önizleme

İngilizce olmasına rağmen son derece basit bir kullanıma sahip. ACR uygulaması Türkçe dilinde sorunsuz bir şekilde, ücretsiz olarak kullanılabilir. Aldığınız ses kayıtlarının karşı tarafa bildirilmemesi ve gelecekte aleyhine kullanılması durumunda başınıza dert olacak şekilde yasal yollara başvurabileceğini unutmayın.

Çağrı Kayıt Cihazı

Konuşmasını kayıt altına aldığınız kişinin bu durumdan muhakkak haberi olmalı ve tarafınızca kişiye beyan edilmelidir. Kwai indir Ücretsiz sosyal video ağı uygulaması. Samsung S9 için duvar kağıtları indir. Gökhan Oğlakçıoğlu - Mar 21, 0. Telefon bataryasının patlaması sonucu yaralanma haberlerine oldukça alıştık. Özellikle Samsung Note 7'nin bu tür bir olaya karışmış olması durumun ne kadar ciddi olduğuna bir Akıllı telefon yüzünden tuvalette felç geçirdi Mar 20, Samsung S9 için duvar kağıtları indir Mar 20, Mesela ortada bir hakaret varsa ya da bir itiraf söz konusu ise ses kaydı mahkemeye sunulacak en somut delillerden bir tanesidir.

Telefon görüşmesi kaydeden 5 uygulama

Aslında karşımızdakinin sesiniz izinsiz olarak kaydetmek de kişi haklarına ihlal etmek anlamına gelir. Ve keyif için ya da şantaj ya da başka durumlar için konuşmayı kayıt ediyorsak biz de bir suç işlemiş sayılır.

İphone ses kaydedici %100 çalışıyor

Bunun için konuşma ses kaydı yaparken amacımızı yeniden gözden geçirelim. Başlığımızda da belirttiğimiz gibi bu yazımızda iPhone kullanıcıları için yapmakta olduğumuz bir konuşmayı nasıl ses kaydına alırızı anlatmaya çalışacağız. Ancak detaylara girmeden önce eğer başınız dertte ise ve bir ses kaydını almak için geç kaldıysanız mahkeme kararı ile kişi ile yaptığınız görüşmelere ulaşabilir ve hakkınızı arayabilirsiniz. Android işletim sistemi kullanan Samsung, LG gibi modellerde bu durum doğrudan yapılıyorken iPhone için alternatif yollar denemek gerekiyor.


  • google play store arama gecmisi silme?
  • whatsapp silinen mesajlar görülebilir mi;
  • kütüphane takip programı visual basic kodları.
  • whatsapp sohbet escort.

Bu yüzden diğer telefonlarda basitçe yaptığımız bazı işlemleri iPhone telefonlarımızda yapmamız güç olabiliyor. Fotoğraf aktarmak, mp3 indirmek gibi….

Ses kaydına dönecek olursak, bunun için bir uygulama indirmemiz gerekiyor. Uygulamanın ücretsiz versiyonları ya da Tükçe olanları da mevcut ancak Call Recorder — IntCall kadar güvenilir ve gerçekten ihtiyaçlarınızı karşılar mı deneyerek görebilirsiniz. Sürekli kendini geliştiren uygulama ilk önce iPhone 4 için çıkmıştı ve şimdi iPhone 5, iPhone 6 ve iPhone 7 için de versiyonları mevcut.