Android geçmişi görme

Açılır menüden günü veya tarih aralığını belirleyin ve son olarak Sil'i seçin. Etkinliğim sayfasını açın ve sağ üstteki üç nokta düğmesi üzerine tıklayın, ardından " Etkinlik silme ölçütü " üzerine tıklayın.

Google Arama Geçmişi Silme Rehberi - CHIP Online

Şimdi " Tarihe göre sil " altında Aşağı ok'a tıklayın ve Tüm zamanlar 'ı seçin. Son olarak Sil'i seçin ve gerekirse seçiminizi onaylayın.


  1. www.medyalitim.com.tr | Bad gateway!
  2. spy dvr indir.
  3. Aramaları ve diğer etkinlikleri silme!
  4. arama engelleme windows phone.
  5. apple randevu takip;
  6. Google arama geçmişi temizleme! Google arama geçmişi silme!.
  7. Google Arama Geçmişi Silme Rehberi 2018?

Etkinliğinizi sildiğinize göre Google'ın bu kayıtları tutmasının önüne geçmek istiyor da olabilirsiniz. Bu durumda kayıt işlemini geçici veya kalıcı olarak durdurma seçenekleriniz var. Geçmiş kaydetmeyi geçici olarak durdurma: Etkinliğinizin hesabına kaydedilmesini bir süreliğine durdurmak istiyorsanız, tarayıcınızda gizli gezinti penceresi açabilir ve bu sırada web'de dolaşabilirsiniz.

Gizli penceredeyken Google'a oturum açmadığınız sürece etkinliğiniz kaydedilmeyecek. Arama geçmişini kalıcı olarak kapatma: Etkinlik kontrolü sayfasına gidin ve kaydetmeyi durdurmak istediğiniz etkinliğin yanındaki anahtarı bu durumda " Web ve Uygulama Etkinliği " öğesi kapalı konuma getirin.

Yaptığınız değişikliği onaylamak için açılan kutucukta " Duraklat " üzerine tıklayın. Google, sildiğiniz etkinliklerin hesabınızdan kalıcı olarak silindiğini söylüyor. Bununla birlikte firma, hangi ürünleri ne zaman kullandığınız gibi bilgileri hizmeti iyileştirmek üzere kayıtlı tutabileceğini belirtiyor.

Google hesabınızla giriş yaptığınız akıllı telefonlarınız ve bilgisayarınızda aynı hesap var ise  tüm aramalarınız arama motorunda görünecektir. Google, arama motoru özelliklerini geliştiriyor. Pazarın lideri konumundaki site, arama geçmişi görüntüleme ve kaydetme özelliklerini kullanıma sundu.

Arama etkinliğinizi görme ve kontrol etme

Google arama geçmişinizin kayıt altına alınmasından rahatsız olabilirsiniz. Bu yazımız da sizler için Google arama geçmişini nasıl temizleyeceğinizi ve kapatacağınızı anlatacağız. Özellikle Youtuber'lar ve Webmaster'lar Google hesapları sayesinde hem para kazanıyor hem de içerik yayınlıyor.

Peki kişisel ve ticari bir çok verilerimizin yer aldığı Google hesabımızı nasıl daha güvenli bir hale getirebiliriz?

Geçmişi aç

Facebook Hesap Güvenliğini Artırın! Şifreleri kaydet seçeneğini kapatın. Bu yazı yararlı oldu mu? Lütfen nedenini kısaca açıklayın:.

Google arama geçmişi temizleme

Özelliğin çalışma şeklini beğenmedim. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz! Makalede beğenmediklerinizi bizimle paylaşın:. Ayrıca şu servise de geçebilirsiniz:.