Müşteri kayıt takip programı

Müşterilerinize istediğiniz zamanlarda toplu olarak eposta gönderimi artık firmalar için vazgeçilemez bir ihtiyaçtır. Başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan bu işlemleri Müşteri Bilgi Bankası programı ile gerçekleştirebilirsiniz. Kişilere, gruplara veya tüm müşterilerinize isme özel toplu E-Posta gönderebilirsiniz. Toplu Eposta gönderilerinde iki farklı eposta gönderim tekniği sunulmaktadır. Sanki bir eposta programı kullanır gibi iletmek istediğiniz konu ve mesajı içeren metninizi yazdıktan sonra mesajla birlikte gönderilmesi gereken dosyalar var ise onarı da ekleyerek gönderim işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

MÜŞTERİ TAKİP KATEGORİSİNDEKİ PROGRAM ve DOSYALAR

Duyuru, broşür ve teklif gibi içinde resim barındıran ve epostanın alıcıya ulaştığı anda resimleri görmesi istenen durumlarda tercih edilen bir gönderi yöntemidir. Microsoft Word programı kullanılarak gönderilmek istenen belge oluşturulur ve kaydedilir. Kaydedilen belge Müşteri Bilgi Bankasından açılarak gönderim işlemi gerçekleştirilir. Gönderilen eposta alıcıya ekli dosya olarak değil doğrudan görebileceği şekilde iletilir. Müşterilerinize gönderecek olduğunuz her türü yazılı belge için zarfların üzerine yapıştırılan etiketler üretebilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey etiket basmak istediğiniz müşteri kategorisini veya müşterileri listelemektedir. Gerekli etiket ayarlamaları program tarafından gerçekleştirilerek etiketleriniz ekranda göreceğiniz bir şekilde oluşturulur.

Huzursoft Müşteri Takip Programı

Yazdır düğmesine basarak istediğiniz yazıcıdan kolayca çıktı alabilirsiniz. Hazırlayacak olduğunuz şablon mektup veya mektuplarda isteğiniz parametrik verileri kullanarak otomatik mektuplar üretmenizi sağlar. Kurumsal veya Bireysel müşteri kayıtlarında girilen verileri şablon içinde istediğiniz yerlerde kolayca kullanabilirsiniz. Geri kalan tüm işlemler program tarafından otomatik olarak yapılmaktadır.

Müşteri Takip Programı İndir - Gezginler

Müşteri Bilgi Bankası programı ile müşterilerinize göndermiş olduğunuz belge, doküman ve resimleri müşteri kaydınız ile birlikte saklayabilirsiniz. Bu sayede geriye dönük olarak hangi teklifler verildiğini görüp inceleyebilirsiniz. Tüm belgeler ana bilgisayar üzerine aktarıldığı için kullanıcıların bilgisayarlarından silinse bile tekrar ulaşılması mümkün olmaktadır.


  • whatsappta silinen mesajları yükleme;
  • casus belli in a sentence.
  • telefon görüşmesini kaydetme programı.

Her müşteriye sınırsız sayıda belge eklenebilmektedir. Müşterileriniz ile yapılan görüşmeleri yazılı olarak tarih ve saat bazında neler görüşüldüğünü hangi bilgi ve tekliflerin verildiğini, seçeceğiniz kriterlerde raporlayabilirsiniz. Diğer kullanıcılar ilgili müşteri bilgilerine ulaşarak müşteri ile son olarak ne görüşülmüş olduğunu anında görerek görüşmeye son kalınan yerden devam edebilmektedir.

Bölge gruplandırmasında olduğu gibi bu alanda zorunlu değildir. İstediğiniz bölge isimlerini sisteme tanımlayabilir, müşterilerinizi tanımladığınız bölgelere göre gruplandırabilirsiniz. Gruplandırma işlemi zorunlu değildir. Burada ki amaç; A bölgesine servise gidileceği zaman, A bölgesinde ki diğer müşterilere de zaman kaybı olmadan, aynı bölgede ki servislere ulaşmak amaçlanmıştır. Müşteri takip programımız; karekod sistemleri tarafından desteklenmekte olup, her müşteriye özel karekod oluşturma imkanı sistem üzerinde mevcuttur.

C# Ders-16 Emlak Kayıt Programı

Müşteri telefonundan karekod uygulamasını başlatıp okutarak cihazında hangi işlemler yapılmış direk görebilecek. Cep telefonunu yüklenecek uygulama firmamız tarafından temin edilecek olup, kullanıcı sayısına bakılmaksızın ücretsizdir.

Müşteri Takip Programı Müşteri Bilgi Bankası

SMS onayını müşteriden alma. Talep doğrultusunda SMS listesinden ilgili kişiyi çıkarma.

Elden taksitler için taksit tablosu oluşturma, istenilen vade sayısı kadar müşteriye vade tanımlama işlemleri. Vade zamanı geçenleri, vade zamanında ödeme yapanları listeleme. Mega ve Pro paketlere ek olarak: Personele bölge atama ve servis personelinin servislerini kendi ekranında bakım listesine ulaşma. Tedarikçilere oluşan borç ve alacak durumları.

İstenilen tarih aralığına göre personelin toplam satış tutarlarını listeleme. Elektrik, su, araç yakıtı, araç sigortası, yemek, verilen avansların geri işletmeye ödenmesi vb. Sektörde ki gelişmeler takip edilmekte olup, şirket prensibi olarak en güncel, doğru çözüm yöntemleri sunulmaktadır.

Takipsoft, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından koruma altındadır. Müşteri Çeşidine Göre Gruplama. D neyse coluk cocukla is yaparsak olacagı bu kimse buna is vermesin tamamen vakit kaybı. Girde bak bakalım nesi calısmıyor sana SP yazdım amcam: Hocam boş ver , emek nedir bilmeyen insanlarla uğraşıyorsun. Yapılanların anlamını bilmeden atıp tutuyor,istediği herşey var fazlası bile daha neyin tenkitinde mana veremiyorum. Bu tip insanlar ticaret sektöründe çok var zaten allah kimsenin karşısına çıkarmasın derim.