Android güncelleme takip

Nexus 5X ve Nexus 6P modelleri, direkt Android 6. Bu cihazlara Android 6. Güncellemeleri beklemek istemiyorsanız, Android One platformunda olan General Mobile 4G ve GM 5 Plus modelleriyle tüm güncellemeleri ilk alan siz olun. Güncelleme alacak cihazların listesini görebilmek için sayfa değiştirin!


 • Telefonun güncel mi? Cihazını seç, öğren.;
 • Android 8.0 ne zaman yüklenebilecek?.
 • Android sürümünüzü kontrol etme ve güncelleme.

HTC tarafından resmi açıklama hızlı bir şekilde geldi. One A9 hızlı bir şekilde Android 6.

İŞLETİM SİSTEMİ GÜNCELLEME TAKVİMİ

HTC, LG ile beraber güncellemelerini bu sefer hızlı veren firmalardan oldu. Kendi sürümünde 2 büyük güncelleme alan HTC 10 , sık sık güncellenmeye devam ediyor. Google, Android N resmi adı için kullanıcıları daha fazla bekletmedi ve on ikinci büyük Android sürümünün ismini Nougat olarak açıkladı. Daha önceki gelişmeler Android N resmi adının Nutella olacağı yönündeydi. Diğer markaların güncelleme durumunu görüntülemek için sayfa değiştiriniz.

Güncelleme Almayan Cihazlarda Oreo'ya Nasıl Sahip Olunur

Diğer modellere de önümüzdeki günlerde güncelleme gelecek. İlk olarak Android 6.

Ayrıca firma, Android 6. Mart ve Şubat ayı itibariyle güncellemelerini dağıtmaya başlayan firma, sonraki süreçte  Note 5 ve S6 modelleriyle beraber Galaxy S5 modellerine güncelleme yolladı. Genel olarak güncellemeleri başlatmak için Galaxy S7 modelini bekleyen firma, güncelleme konusunda geç kalanların başında geliyor. Özellikle Galaxy A ve J serisinin güncellenmesi Haziran aylarını buldu. Listede ise Android 6.

Güncelleme | www.medyalitim.com.tr

PhoneArena'dan gelen bilgilere göre; Galaxy için Android 6. Peki, üst segment Galaxy modelleri için Android 6.

HTC YAZILIM GÜNCELLEMELERİ

Burada daha önce yaptığımız haberde de belirttiğimiz gibi LG G2 modeline Android 6. Birçok akıllı telefonda beklenen İlk olarak Güney Kore'de başlayan güncelleme dağıtımı daha sonra Amerika ve Asya kıtalarına dağılmıştı. Bu dağılımları başarıyla gerçekleştiren firma, Güney Koreli firmanın efsanevi akıllı telefonlarından biri olan G7 ThinQ modeli için Avrupa'da güncelleme dağıtımı LG G6 modelleri için Android 8.

Yorum dolaşımı

LG G4 H modelleri için firma tarafından yeni yazılım güncellemesi yayımlandı. Bu yazılımla birlikte iyileştirme ve işlevsellik Uzun süredir güncelleme almayan LG G3 akıllı telefonun Avrupa modelleri için yeni güncelleme yayımlandı.


 1. iphone 8 yazılım yükleme programı.
 2. facebook takip et butonu ekle.
 3. iş takip programı ücretsiz indir!
 4. Sürekli güncelleme alan uzun ömürlü Android telefonlar - Teknoloji Haberleri.
 5. Android Sistem Güncellemesi Nasıl Yapılır - Tamindir.
 6. s8+ yerini bulma?
 7. html yer belirleme;
 8. Bu yöntemlerden ilki ve en sağlıklı olanı Android cihazımız üzerinden yeni bir güncelleme olup olmadığını denetlemek. Bu iş için ilk olarak Android cihazınızın "Ayarlar" menüsünü aşağıya doğru kaydırın. Bu menünün alt tarafından "Hakkında" bölümünü göreceksiniz:. Sistem güncellemesi menüsü açıldığında alt taraftaki "Güncellemeyi Kontrol Et" tuşunun üzerine dokunun ve cihazınız için yeni bir güncelleme yayınlanıp yayınlanmadığını kontrol edin:.

  Bu yöntemi izleyerek gerçekleştireceğiniz sistem güncellemeleri cihazınızı garanti kapsamından çıkarmayacaktır. Bazı durumlarda Android telefon veya tabletinizin üreticileri mobil cihazınız için geliştirilen yeni Android versiyonunu internet siteleri üzerinden yayınlayabiliyorlar. Bu durumlarda kullanıcının kendi eli ile kurulumu gerçekleştirmesi gerekebiliyor. İşte bu tür bir işlemi aşağıdaki yazımızda resimli olarak anlattık:. Bu tür durumlarda yine de öncelikli olarak cihaz üreticinizin talimatlarını takip etmenizi tavsiye ederiz. Android işletim sisteminizi güncellemenin bir diğer yolu ise root işlemini kullanarak sisteminize farklı bir işletim sistemi kalıbının kurulumunu yapmak.