Iphone yazılım güncelleme uyarısı kaldırma

Güncellemeler, cihazınızın ya da cihazınızdaki uygulamaların oluşturucuları tarafından en yeni sürümlerini kullanmanıza olanak sağlamaktadır.

Beta yazılımına güncellemeden önce aygıtınızı hazırlama

Güncelleme seçeneğinin açık veya kapalı konumda kullanıma sunulmuş olması bunun cihaza bir zararının olmadığının göstergesidir. Zaten zarar veren bir durum söz konusu olsa üretici firma bunu seçenek olarak kullanıcılara sunmaz. Güncelleme ayarlarının kapalı konuma alınması cihaz yazılımı hakkında ya da kullanmış olduğunuz uygulamalar hakkındaki en yeni sürümleri kullanamamanız anlamına gelmektedir. Sürüm indirmelerini manuel olarak yapıyor olsanız dahi bu seçeneğin kapalı olması son sürümleri takip etmeniz açısından sıkıntılar yaratabilir.

iOS Güncellemelerini Engelleme

Eğer hala IOS cihazınızın güncelleme almasının önüne geçemediyseniz burayı mutlaka inceleyin. Rehber Windows 10 Android Haberler Reklam. Flash Bellek Dosyalarını Kurtarma: Tablet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler. Google Chrome Açılmıyor Çözüm.

iOS beta yazılımını yükleme veya kaldırma

Please enter your comment! Please enter your name here.

48 yorum - “iOS güncelleme uyarılarını kapatmak”

You have entered an incorrect email address! Merter Çakır - Tem 15, 0. İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte kendini bu ortamda ifade etmek isteyen bireyler de çoğaldı. Bunun nedeni, yüklediğiniz profilin cihazınızı aslında tvOS beta programına kaydetmesidir.

iOS Güncelleme Uyarısı Nasıl Kapatılır?

Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Şu anlamayanlar yine konuşmaya başlamış, yok bilmem güvenli değil diye. Birde indirmis kaynağa bakmış komik misin kardeşim?

iPhone Restore İşlemi Nasıl Yapılır?

Orda apple inc yazıyo profil de yani apple'a ait olmasa bile bu kaynak adam doğrulamış zaten yüklediğin dr tvos beta profil yüklemiş oluyorsun. Ekran da feedback uygulaması çıkıyor tıpkı ios ferdback uygulamasi gibi. Birinde demişki hack olur, ne hack'i? Jailbreak yapip telefonu açık kaynak yapmiyorsun.


  • iphone 8 yazılım yükleme programı.
  • casus harriet günlük savaşları.
  • note 8 arama kaydı düzenleme?
  • download keyloger untuk android.

Yeniden başlattığımızda tekrar bakıyorum yükle ibaresi çıkıyor. Zaten güncelle uyarısı da gelmeye devam ediyor.

iOS Güncellemesi Nasıl Kapatılır? | www.medyalitim.com.tr: Teknolojinin Rehber Sitesi

Bu dosya için çeşitli yorumlar yapılmış. Bunu tüm jailbreakleri yayınlayan redmonpie sitesi de paylaştı yani sorun olma ihtimali yok. Haa ona kalırsa telefonlarınızı jailbreak yapmanın riskide herzaman vardır. Hiçbirşey yapmak istemeyenler zaten düz kullansın enson sürümde kalsınlar güncellesinler. Verilen linkti, SDN inceledi mi? Belki de ilgili kişi o linke kod yazdı ve o kod ile kendisine önemli bilgilerin iletilmesini sağlayacak? Açıkçası şuan için içeriğini inceleme fırsatı bulmadım;ama ben böyle işlere temkinli yaklaşılması taraftarıyım.

Hiç bir problem yok. Ne gibi problem olabilir ki. Bıkmıştım sürekli WiFi açık şarja taktığımda yazılımı indirdiğinde. Her seferinde indirilen yazılımı sil. Arkadaşlar haberi bilgisayardan okudum ve safaride açmamız gereken linki bilgisayarda açtım,download edeceği bi config dosyası çıkıyor ve dosyayı notepad ile incelemenizi tavsiye ederim.


  • telefon sapığı tespiti.
  • iphone 6 telefon takip!
  • iPhone iOS Güncelleme Kapatma İptal Etme - Teknoloji Elçileri.
  • app store telefon görüşmelerini kaydetme.