Iphone kullanırken müzik dinlemek

Katılım 28 Eylül Mesajlar 2. Recep abi iPhone ile ilgili o kadar çok konu açıp tanıttın ki, iPhone alasım geldi Yoksa sen mi aldın abi,hadi kabul et?

Müzik dinleme

Şimdiye kadar hiçbir "i" cihazım olmadı ama bir tane olsun isterdim. Hectopat 28 Nisan Katılım 25 Ocak Mesajlar 1.

iOS cihazlarda arka planda youtube oynamaya devam etsin

Yukarıdaki resimdeki gibi şarkı çalarken aynı zamanda sözleri de çıkıyor. Bu nasıl yapılıyor Recep Abi? Şarkının ID3 Tag'lerine sözleri konulmuş olabilir. Mesaj yazmak için giriş yapmalı ya da kayıt olmalısınız. IPhone 5S sürükleme ile müzik atamama sorunu ugr 10 Şubat Mesaj: LG G3'ün mü Kulaklık ile müzik performansı daha iyi yoksa Iphone 6'nın mı?

iphone'da youtube da müzik dinlerken telefonu aktif kullanabilmek

OneAcar 37 19 Ekim Mesaj: Monitöre görüntü gelmeme sorunu Furkan 26 dakika önce Mesaj: Aliexpress kargoyu eve getirir mi? Ahmet fatih yıldırım 33 dakika önce Mesaj: Apex qreand 34 dakika önce Mesaj: Monitöre görüntü gelmeme sorunu Yunus Emre Nalbant Az önce. Forum Bu Bölümde Ara. DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır. Arkadaşlar Youtube dan müzik dinlerken teleonuda aktif kullanmak istiyorum. Bu mesaja 1 cevap geldi.


  • whatsappta sohbet açıldığında bildirim gitmesi.
  • En İyi Erkek Görüşü.
  • Youtube'ta müzik dinlerken telefonu aktif kullanmanın yolu!;
  • arama yaparken ses kaydetmek.
  • iphone 7 Plus casus yazılım ücretsiz.
  • klavye kaydedici gezginler;

Şu anda ücretsiz olan Protuber'ı önermekteyim, ancak fiyat olarak Protuber'a da fazla güvenmeyin. Ücretsiz olduğunda indirmiştim, video sonra "Lisans satın almanız gerekmektedir. Değer mi, parasını hakediyor mu diye soracak olursanız Arkaplanda çalıştırmasından ziyâde, oynatılan videolarda p, p, p, p, p, p şeklinde çözünürlük seçebilmem bile İzlerken de, indirirken de You think, I'm fuckin' around here?

iPhone ücretsiz müzik indirme ve internetsiz dinleme !!!