Iphone 5 yazılım güncelleme nasıl yapılır

Telefon hafızasının nasıl yedekleneceğini görmek için buraya tıklayın. Sizin görüş ve düşünceleriniz bizim için önemlidir.

Hangi Nesilden Olduğun Değil Ne Aradığın Önemli

Cihaz kullanma kılavuzu sayfalarımızı nasıl daha iyi hale getirebileceğimiz konusundaki önerilerinizi lütfen bize gönderin. Önerilerinizi buraya yazın ve 'Gönder' düğmesine basın. Apple iPhone 4S Cihaz değiştir. Menu En çok okunan kılavuzlar Keşfedin Kişiselleştirme ve bağlantı Temel ayarlar Sorun giderme Özellikler iPhone 4S hakkındaki videoları izleyin Apple iPhone 4S deneyin Kişiselleştirme ve bağlantı Telefonun yazılımını güncelleyin Telefonunuz için yazılım güncellemeleri olup olmadığını kontrol edebilir ve yazılım güncellemelerini İnternet'ten indirebilirsiniz.


  • facebook adresi hackleme.
  • başkasının whatsapp mesajlarını okumak mümkün mü!
  • s8+ yerini bulma.
  • iphone X arama kaydi;

Bilgisayarınız, güncelleyeceğiniz iOS aygıtındaki Kişisel Erişim Noktasını kullanıyorsa güncelleme işleminden önce bilgisayarınızı farklı bir Wi-Fi ya da Ethernet ağına bağlayın. Aygıtınızı iTunes'u kullanarak güncellerken hata iletileri görüyorsanız yardım alın.

iOS 11 nasıl yüklenir?

Bir güncelleme için daha fazla alana ihtiyacınız varsa  aygıtınızdaki içeriği elle silebilirsiniz. Güncellemeye başlamadan önce iCloud'u veya iTunes'u kullanarak  aygıtınızın yedeklemesini oluşturun.

Aygıtınızı kablosuz olarak güncelleme Güncelleme olduğunu bildiren bir ileti alırsanız Şimdi Yükle'ye dokunun. Aşağıdaki adımları da izleyebilirsiniz: Aygıtınızı güç kaynağına takın ve Wi-Fi ile internete bağlanın.

73 yorum - “iOS 11 nasıl yüklenir?”

İndir ve Yükle seçeneğine dokunun. Vazgeç'e dokunursanız bir sonraki aşamada ne yapmanız gerektiğini öğrenin.

Google Chrome Açılmıyor Çözüm. Please enter your comment! Please enter your name here.

iOS 11 nasıl yüklenir?

You have entered an incorrect email address! Merter Çakır - Tem 15, 0. İnternet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte kendini bu ortamda ifade etmek isteyen bireyler de çoğaldı. Çeşitli sosyal medya platformları ve bloglarla düşüncelerini ya da yaptıklarını göstermek, Kesin Çözüm Tem 14, Google Chrome Açılmıyor Çözüm Tem 9, Modem Şifresi Değiştirme Tem 7,