Iphonelarda konum bulma

HomeKit akıllı ev araçları kullanacan kullanıcıları ilgilendiren bir teknoloji, ülkemizde pek yaygın değil.

Apple Footer

Konum Tabanlı Uyarılar yerinizi takip ederek uygun konumlarda size bildirim gönderir. Bu özelliği kullanmıyorsanız, gereksiz yere konumuzun takip edilmesini kapatabilirsiniz. Uygulama geliştiricileri bu verileri kullanarak insanlara belli uygulamaları kullanırken reklam gösterebilir.

İPhoneda Konum Servisleri Gizliliği / Telefon Takip Etme / İPhone Açıkları

Bunu durdurmak istiyorsanız, özelliği kapatabilirsiniz. Your iPhone 's battery life before and after you read this post: Hareket Ayarlama ve Mesafe genellikle sağlık ve fitness uygulamaları tarafından kullanılır. Bu tarz uygulamaları kullanmıyorsanız, kapatabilirsiniz. Veri size coğrafi konumunuz ile ilgili kesin bilgi vermek amacıyla kullanılır. Saat Dilimi Ayarlama sık seyahat eden kullanıcılar için önemli bir özellik.

Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı | Telefon Takip

Saat diliminiz değiştikçe konum bazlı olarak saatinizi otomatik olarak ayarlar. Zaman dilimini çok değiştiren biri değilseniz bu ayarı kapatıp saati gerektiğinde kendiniz manuel olarak ayarlayabilirsiniz. Şunu de belirtelim, bu özelliği kapatmak tüm uygulamalarınızı etkilemeyecektir; Hangouts ve diğer uygulamalar ile konumunuzu paylaşmaya devam edebileceksiniz. Bir yandan, konum servislerinin daha stabil olmasına yardımcı olur. Durdurun ya da olduğu gibi bırakın — tamamen size kalmış.

iPhone Yer Tespiti Programı Neyi Tespit Eder?

Konumunuzu bulma ve doğruluğunu iyileştirme Google Haritalar bazen konumunuzu bulmakta zorlanabilir. Geçerli konumunuzu haritada görme iPhone veya iPad'inizde Google Haritalar uygulamasını açın. Kablosuz bağlantıyı açın iPhone veya iPad'inizde Ayarlar uygulamasını açın.


 • iOS’un konum takibini durdurun – Kaspersky Lab Resmi Blogu?
 • facebook hackleme ekşi sözlük!
 • iPhone ve iPad için konum geçmişi - Google Hesabı Yardım.
 • keylogger virüsü indir.
 • Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı.
 • Dikkat! Sevgiliniz sizi izliyor! - Erdal KAPLANSEREN;

Üst kısımda Kablosuz'u açık duruma getirin. Telefon veya tabletinizi yeniden başlatın iPhone veya iPad'inizi yeniden başlatmak için kapatıp açın. Güç düğmesini basılı tutun Kapat 'ı seçin. Telefonunuz açılıncaya kadar güç düğmesini basılı tutun.

Dikkat! Sevgiliniz sizi izliyor!

Telefon veya tabletinizi kalibre edin  Mavi noktanız yanlış yönü gösteriyorsa düzeltebilirsiniz. Ne yaptıysam olmadı sizin tavsiyeniz varmıdır.

Donanımsal bir sorunmudur sizce ne yapmalıyım kafayı yiyecem nkayhan -- 8 Mart ; Bu mesaja 1 cevap geldi. Donanımhaber harici bi yerde yok.. Telefona yüklediğim konum kullanan programlar gps koordinatlarını bozuyormuş.

Arkadaşlarımı Bul hakkında

Konum servislerini kullanan Arkadaş bulma uygulamalarını kaldırdım blendr, frim, azar konum servislerini kapatıp iphone cihazı yeniden başlattım konum servislerini açtım ve normale döndü. Navigasyon programları şak diye konumumu buluyor artık. Bir an korkmuştum çok şükür hallettim. Bu mesaja 2 cevap geldi. Çözüm öneriniz ve bilgilendirme için teşekkürler.


 1. aramark customer service!
 2. Konumunuzu bulma ve doğruluğunu iyileştirme;
 3. Başlamadan önce;
 4. Başkasının iPhone Yer Tespiti Programı;
 5. Aynı sorun benim Samsung A5 telefonumda da yaşanıyordu son birkaç gündür.