Iphone 6 görüşme kaydı programı

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.

iPhone'da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım?

Notify me by email when the comment gets approved. Günün ücretsiz iOS uygulamaları, iPhone duvar kağıtları ve en yeni Apple haberleri ücretsiz mailinize gelsin.


  • iphoneda sesli mesaj dinleme.
  • casus takip sistemleri!
  • android telefon sinyal takibi.
  • iphone da mp3 dinlemek?
  • Çağrı Kayıt Cihazı.

Konu ile ilgili sorularınıza en geç 24 saat içinde yanıt vermeye çalışacağız. Lütfen soru sormaktan çekinmeyiniz.

Please enter your comment! Please enter your name here. You have entered an incorrect email address! Apple garantisi ile ilgili en kapsamlı yazıya hoşgeldiniz.

İphone için Ses ve Görüşme Kayıt Programları

Bu yazıda Apple garanti sorgulama, iPhone garanti sorgulama, iPhone değişim şartları, iPhone garanti süresi gibi kafanıza Her uygulama güncellemesi, güvenilirlik ve performans için iyileştirmeler içerir. Ayrıca, her önemli yeni özelliği burada vurguladığımızdan emin olacağız. TapeACall'u seçtiğiniz için teşekkürler! Bugün birkaç küçük iyileştirme. Daha fazla güncelleme ve iyileştirme yakında geliyor!

iPhone’da telefon görüşmesi yaparken ses kaydı nasıl yaparım?

Konuşmayı tamamen kaydetti ama dinletmek için 35 lira istedi. Bu kadarı da olmaz ayak üstü adam silkiyorlar. Ülkemizde bir iPhone furyası aldı yürüdü.

Ama kullanıcıların tamamı standart müşteriler sadece kamera ve elma müptelası olmuşlar. Ofis ve işlemsel hiçbir program ile işi olmayanlar için yarım elma gönül alma. Yenilikler Güncelleme Geçmişi Güncelleme Geçmişi 4. Bugünün güncellemesinin tamamen geliştirilmiş bir TapeACall olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Çok gelişmiş kayıt, ses çalma kontrolleri, kayıtlar için paylaşım ve diğer şeyler arasında daha istikrarlı bir uygulama. TapeACall'ın ilerlemesi için büyük planlarımız var ve bu sadece birçok harika güncellemeden ilki.

Ses Kayıt Programı (Cihazı)

Devam eden iyileştirmeler ve eklemeler ile önümüzdeki haftalarda uygulama güncellemelerini sık sık yayınlayacağız. TapeACall'ı seçtiğiniz için çok teşekkür ederim. Kaydolmayı kolaylaştırmak için iyileştirmeler.