Iphone offline müzik dinleme


  1. cep telefonu yasal takip;
  2. Şarkı/çalma listesi dinle.
  3. vb.net öğrenci takip programı.
  4. facebook e posta ile sifre kirma.
  5. App Store Önizleme!

Keşfet kısmındaki müzik tarzlarından sizin tarzınıza uygun şarkıları bulup kolayca çalma listesine eklenebilir. Sıraya ekle özelliği spotify da olduğu gibi çalma sırasının arasına eklemeyi sağlıyor. Ayrıca son dinlediğiniz şarkıları da sizin için aklında tutuyor valla Güzel bir özelliği de Arkadaşlarınla Paylaş kısmı. Dinlediğiniz şarkıyı arkadaşınızla paylaşabiliyorsunuz ve oda aynı müziği herhangi bir uygulama indirmeden dinleyebiliyor. E siz efkârlandıysanız arkadaşınız da nasibini alsın dimi ama Son olarak Facebook ile giriş yaptığınızda o kadar emek verip oluşturduğunuz çalma listelerimizi kaydediyor.

İphone için çevrimdışı da çalışan müzik uygulaması önerir misiniz?

Uygulamayı yanlışlıkla sildiğinizde yada farklı bir telefona geçtiğinizde çalma listeleriniz kaybolmuyor. Genel olarak toparlayacak olursam ben uygulamanın basitliğini ve kullanışını çok sevdim. Tasarım olarak basit düşünülmüş ve gerçekten kullanıcı dostu denilen uygulamalardan.

Tonify Tek dokunuşla müzik indirebileceğiniz Tonify iOS kullanıcılarının en çok tercih ettiği uygulamalardan biri. MixRadio Farklı tür ve temalardaki listeleri ücretsiz olarak dinlemenizi sağlayan Mixradio, çevrimdışı müzik dinleme özelliği ile kullanıcıların beğenisini topluyor.

En İyi Kız Görüşü

Turbo Downloader Dosya yöneticisi, video ve müzik indirme, video ve müzik player gibi birçok özelliği bir arada sunan Turbo Downloader her iOS cihazda bulunması gereken uygulamalardan. D - Yeni 'Favori' seçeneği. Otomatik olarak favori müzik listesi oluşturma - Yeni 'En çok çalınan' listesi. Şimdiye kadarki arka plan senkronizasyon işlemi bilgisine sahipsiniz - Google Drive artık "Benimle paylaşılan" bir klasör gösterir - Yeni Cloud Müzik simgesi - Küçük hata düzeltmeleri yapıldı.

Now you can see the progress and start the download of a single song just tapping on the new download button - Fixed the small cuts on the player when lock the device - Gapless playing in Offline. Now you can complete your music collection looking for music on SoundCloud.

‎Cloud Music - Stream & Offline App Store’da

You can find your music organized by Folders - Add songs to a playlist directly from the music player - Fixed a bug related with the headphones button when pause a song - Minor Bugfixing. If you like this release please leave a review! İndirmeyin 13 May Emirhan 2 Ağu

İphone internetsiz çevrimdışı müzik dinleme programı 2018 iphone 5 5s 6 6s 7 8 X