Whatsapp silinen konuşmayı geri yükleme

Silinen WhatsApp konuşmalarını geri getirme - Teknoloji Haberleri

Ayrıca, Otomatik Yedek 'e gidip yedekleme sıklığını seçerek yedeklemelerin otomatik olarak oluşturulmasını ayarlayabilirsiniz. Bu, sohbetlerinizi ve medyalarınızı iCloud hesabınıza yedekleyecektir; ve yedeklemenize videoları dahil etmeyi veya etmemeyi seçebilirsiniz.

İnternet bağlantınıza ve yedekleme boyutunuza göre iCloud yedekleme işlemi biraz zaman alabilir. Teknoloji haberleri, ipuçları ve ürün incelemeleri hazırlar, her hafta gündemi değerlendiren canlı yayınlarla teknolojinin nabzını tutar.

Size nasıl yardım edebiliriz?

İş hayatında tehlikeli olan asla büyüyemez. Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. WhatsApp'ta eski mesajlar nasıl geri getirilir? WhatsApp'ta yapılan ufak birkaç ayar sayesinde kaybolan eski mesajları geri getirebilmek mümkün. İşte hem Android hem de iPhone'larda eski WhatsApp mesajlarını geri getirme yöntemi. Artık Süper Lig maçları esnasında Instagram'dan bomba gibi yenilik! WhatsApp 'ta eski mesajları geri yükleme yöntemi WhatsApp 'ta yapılan ufak birkaç ayar sayesinde kaybolan eski mesajları geri getirebilmek mümkün.

Whatsapp Herkesten Silinen Mesajları Görme

İşte hem Android hem de iPhone'larda eski WhatsApp mesajlarını geri getirme yöntemi. Eğer telefon numarası değişirse eski sohbetler çekilemiyor.


  • Silinen Whatsapp Konuşmalarını Geri Getirme | Yeni | ;
  • WhatsApp'ta eski mesajlar nasıl geri getirilir? | GZT!
  • kolay müşteri takip programı.
  • iphone takip edilme!

Diğer Teknoloji Haberleri Tüm teknoloji haberleri. Amazon rekora koşuyor Teknoloji sektöründe çalışanların kazançları belli oldu Yerli 5G hamlesi Apple Türkiye fiyatlara zam yaptı! Rezalet hata Instagram'dan bomba gibi yenilik!

ANDROİD'DE SİLİNEN WHATSAPP MESAJLARINI GERİ GETİRME