Samsung telefon rehberi düzenleme programı

Evet bazi numaralari buluyor fakat o uygulama zaten her indirenin telefon rehberini kayit altinda tutuyor bazilarida zannediyor ki ; vayy be ne uygulamaymis! D Tesekkurler dostum faydalansinlar biraz.. Teşekkürler bu işlemleri yapmak için herhangi bir uygulama kurmanıza ihtiyacınız yoktur bu arada dip not. Android Telefon Rehberini Bilgisayardan Düzenleme.

Kişileri düzenleme veya silme

Android telefonunuzun rehberini bilgisayardan düzenleyebilirsiniz, nasıl mı? Rehberinizde kayıtlı olan bütün numaları görmek için ilk önce bu adrese girip telefonda girişi yapılmış hesapla bilgilerinizi kullanarak tekrar giriş yapmalısınız daha sonra karşınıza aşagıdaki gibi bir ekran gelecek Burdan sonrasını detaylı olarak anlamaya ihtiyaç olacagını sanmıyorum kişinin üzerine tıklayarak bütün fonksiyonları kullanabilirsiniz.

Sildikten sonra ise program son yaptığınız işlemin bir yedeğini alacaktır ve son yaptığınız işlem için telefona yüklemek kalacaktır. İlk olarak Android üzerinden rehber senkronizasyonunu etkinleştirin.


 1. Android Telefonlarda Rehberdeki Aynı Kişileri Silme.
 2. arama engelleme iphone X.
 3. güvenlik kamera izleme programı indir gezginler.
 4. Android Rehber Düzenleme Nasıl Yapılır?;
 5. Android bir USB kablosu ile bilgisayara bağlayın.
 6. Sosyal medyanın en eğlenceli hesabı sence hangisi?.
 7. sevgilimin whatsapp mesajlarını nasıl görebilirim iphone;

Açılan sayfada tüm rehberinizi göreceksiniz. Bu işlem rehberinizde aynı isimle ya da aynı numarayla yer alan kayıtları birleştirecektir. İlgili İçerikler Yazarın Diğer İçerikleri.

Android Telefon Rehberini Bilgisayardan Düzenleme - KizlarSoruyor

Asus Telefonlarda Yedekleme Nasıl Yapılır. Google Play Store Ülke Değiştirme.

Google Rehber (Google Kişiler) Telefon Ayarları

Sadece isminizi girmenizde yeterlidir. Burada temel sorun a ynı kişileri farklı şekillerde bulunduran birden çok rehbere sahip olmamız ve bunların hepsinin telefonumuzda kurulu olması. Durum böyle olunca ekstra çözüm arayışına gitmemiz gerekiyor, bunların üstüne eğer bir de bizim inceleme ve test için yaptığımız gibi sıkça telefon değiştirmek zorunda kalıyorsanız bu soruna bir çözüm bulmak kaçınılmaz oluyor.

Bu konuda ise imdadımıza Scrubly adındaki servis yetişiyor.

Blog Yazarları

İsterseniz hemen bu işlemi nasıl yapacağınıza geçelim. Kendinize Bir Servis Seçin. İkinci aşama işlemlerine başlamadan önce ilk yapmanız gereken rehber olarak kullanacağınız bir servis belirlemek. Eğer sürekli Android — iOS arasında geçiş yapıyorsanız ya da tablet ve akıllı telefonunuzdan biri iOS diğeri Android kullanıyorsa Gmail tercihi yapmanız akıllıca olacaktır ancak yine de tercih size kalmış. Bir sonraki aşamada yapmanız gereken ise herhangi bir şekilde Rehber olarak kullandığınız tüm servislerden rehberlerinizi dışarı aktarmak, export etmek.

Tüm kişilerinizi içe aktardıktan sonra ise bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Scrubly sadece rehberinizdeki mevcut kişileri güncellediği için sosyal medya hesaplarınızda yer alan diğer kişilerin gelmeyeceğini de belirtelim.

Android Telefon Rehberini Bilgisayardan Düzenleme

Tüm bu işlemleri yaptıktan sonra yeni ve tek olan rehberinizi hesabınıza gönderebilirsiniz. Eğer Gmail seçtiyseniz bu işi tek bir tık ile yapmanız mümkün ancak eğer iCloud ve ya Outlook seçtiyseniz yeninden dışarı aktarıp bu servislere yeniden içeri aktarmak durumundasınız.

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra cihazlarınızda sadece belirlediğiniz hesap ile kişileri senkronize edecek şekilde ayarlama yapabilir ve diğer servislerinizde yer alan tüm kişileri silebilirsiniz.


 • casus yazılım virüsü nedir?
 • Android Telefon Rehberinde Tekrarlanan Kişileri Kaldırma Yolları – Allsanal!
 • Android Rehber Düzenleme Uygulaması FullContact - Akıllı Telefon?
 • facebook da takip edilenleri silme.
 • iphone 6 jailbreaksiz siri.