Iphone X safari geçmişi görme

iPhone ve iPad İçin Safari İpuçları! - www.medyalitim.com.tr | Blog

Genellikle bu, ziyaret ettiğiniz bir web sitesini izlemek veya cevapsız bir arama bulmak gibi sizin için işleri kolaylaştırmak için kullanılır. Bunu görmek için aşağı kaydırmanız gerekebilir. Silmek istediğinizi onaylamanız istenecektir.

Bu geçmiş, önbellek, site verileriniz ve çerezlerinizi temizleyecektir. Bu, metin alanları seçtiğinizde ortaya çıkan önerileri temizleyecektir. Arama geçmişinizi silebilirsiniz, böylece aramalarınız Son Kullananlar listesinde görünmez. Bu da kullanıcıların yanlışlıkla kapatılan sekmelere ulaşmalarını kolaylaştırıyor.

Safaride en son kapattığınız tüm sekmeleri görüntülemek için öncelikle uygulamanın sağ alt köşesinde bulunan sekmeler simgesine dokunun. En son kapattığınız tüm sekmeler karşınıza gelecektir. Safaride çok fazla sayıda sekme açtığınızda onları teker teker kapatmanız biraz zaman alabilir.

mSpy nedir?

Hatta onları kapatmaya bile üşenebilirsiniz. Ancak Safari size tüm sekmeleri bir seferde kapatmanızı sağlayacak özellik sunuyor. Bunun için sekmeler simgesine basılı tutun.

Böylece açılmış olan tüm sekmeleri tek seferde kapatmış olacaksınız. Bu işlemi daha hızlı yapmak için sekmeler simgesine parmağınızı basılı tutun.


  1. bilgisayar meleği büyük takip.
  2. seni takip etmeyenlere dm atma.
  3. Iphone safari geçmişi görme.
  4. iPhone'da sohbet geçmişi eklerine nasıl bakılır?;
  5. Apple Footer.
  6. iphone 8 Plus dinleme cihazi.

Ancak iOS, kullanıcılarına arama motorunu değiştirme seçeneği sunuyor. Safarinin en kullanışlı özelliklerinden biri de kaydırma hareketleri. Kaydırma hareketleri ile bir önceki veya bir sonraki sayfaya kolay bir şekilde geçebilirsiniz. Üyeler Şu anki ziyaretçiler Yeni profil mesajları Profil mesajlarını ara.

iPhone Safari geçmişi nasıl temizlenir?

Medya Yeni medya Yeni yorumlar Medya ara. Ne var, ne yok? Sistem Tavsiyeleri - Ağustos En Yeni Sistem Toplama Rehberi. For a better experience, please enable JavaScript in your browser before proceeding.

IPHONE 6S GEÇMIŞI GÖRME

Konuyu başlatan Kerim S. Başlangıç Tarihi 17 Ağustos Etiketler geçmiş iphone5 safari. Millipat 17 Ağustos Katılım 22 Temmuz Mesajlar 3 Beğeni 0.