Aradığın kişinin nerde olduğunu bulma

Kızınızın futbol antremanından eve dönerken süt almasını mı istiyorsunuz?

Life360 Telefonu Konum & Takip

En iyi arkadaşlar Çevresine değil, aile Çevrenize mesaj gönderin. Konum paylaşmayı istediğiniz Çevre için istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Ya da biraz "kendine" ait zamana ihtiyacı olan herkes için. Eviniz, işiniz, okulunuz ya da sık sık ziyaret ettiğiniz yerler için bölgeler oluşturun.

Çevrenizdekilerden biri bu bölgeye geldiğinde ya da bu bölgeden çıktığında, bunun için bir bildirim alın.


  • iphone 8 whatsapp takip?
  • bilgisayar konum bulma.
  • Telefonda arkadaş ve sevgili takip uygulamaları.

Ailenizi Life Premium ile güvende ve bağlantıda tutun ve sevdiğiniz daha fazla uygulamanın da tadını çıkarın: Her zaman size yardım etmek için hazır bekleyen birisine sahiptir · Acil Durum Yol Yardımı: Lastik patlaması, problem değil. Tüm ailenizi sınırsız yer ve daha fazlası ile bağlantıda tutun. Life indirmek ve kullanmak ücretsizdir.

Life Premium yukarıdaki harika özellikler ekler ve abonelik ile alınır Fiyat konuma göre değişiklik gösterebilir. Abonelik bedeli iTunes hesabınız aracılığı ile kredi kartınızdan alınır. Aboneliğiniz mevcut periyodunuz bitmeden en az 24 saat önce iptal edilmez ise otomatik olarak yenilenir. Abonelik bir kez etkinleştirildikten sonra iptal edilemez. Aboneliklerinizi satın aldıktan sonra Hesap Ayarlarından yönetebilirsiniz. Gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi için https: Life ile ayrıca şunları yapabilirsiniz: Bu düğme Çevrelerinizdeki herkese bir sesli mesaj, e-posta ve uygulama bildirimi gönderip onların yardıma ihtiyacınız olduğunu öğrenmesini sağlayacaktır.

Olumlu öyküleriniz bize ve Life ile ilgilenen tüm yeni ailelere gerçekten yardımcı olacaktır!

Whatsapp'ta konuştuğunuz kişinin o an nerede olduğunu artık görebileceksiniz!

I had downloaded the app and the you got charges 43,90 euro from my card without my permission!!! Please contact me, bcs there is no way in app to send a feedback İşte Tesla'nın ürettiği cep telefonu. Porno Endüstrisi Hakkında Bilinmeyen Gerçekler! Her Biri Başyapıt Niteliğinde 30 Kitap.

İstediğin kişinin nerede olduğunu bulan uygulama!

Instagram'ın en cesur 20 Türk ünlüsü. Mustafa Kemal'i 'Atatürk' yapan 30 özelliği. Yorum Gönder 0 Facebook Yorumları 0. Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Meral Akşener'in istifası deprem yarattı! Atatürk'e hakaret eden Safiye İnci tutuklandı.

Başkasının Konumunu Görme Programı

HDP'den çok sert açıklama! Muharrem İnce ilk kez açıklıyor: Gazi koşusunun kazananı belli oldu. Parlamento direnişin merkezi olacak!

Yuva yıkabilecek WhatsApp özelliği! Anlık konum paylaşma

Akşener ikinci tura kalırsa…. Ünlü rapçi Ezhel hakkında istenen ceza belli oldu. Diyanet burada, Tanrım sen neredesin?


  • Telefonun Konum Bulma Uygulaması Nasıl Çalışır?.
  • App Store Önizleme;
  • Başkasının Konumunu Görme Programı.
  • İstediğin kişinin nerede olduğunu bulan uygulama!;
  • cep tel film izleme.
  • .

Tam da Meme Kanseri Farkındalık ayında Bu masalda gökten üç elma düşmüyor. Yeni Milli Eğitim Bakanı: Dindar olmak ülkenin ortak paydası değildir ortak payda ahlaktır. Atatürk'e hakaret eden Safiye İnci'ye bir darbede RedHack'ten.

Gözaltındaki ODTÜ öğrencileri tutuklandı. Hakkında dava açılan Berna Laçin'den mahkemeye sert sözler. Yeni düzenleme OHAL'i aratacak: